Sirds melodija

Turcijas romantiska sāga, 2007.g.

šodien 13:00

Sirds melodija

Anotācijas

21. jūlijs, plkst. 13:00

5. sērija
Kenans nespēj atgūties no presē nopludinātā skandāla. Tēvs, kuru viņš uzskatījis par nepatiesi apsūdzētu, izrādās, patiešām bijis zaglis, kurš iedzinis pašnāvībā trūcīgu cilvēku un pats sev padarījis galu. Nimeta, lai gan precēta, nespēj turēties pretī kārdinājumam un tuvojas Kenanam, kurš Džavidanas prombūtnē viņu neatgrūž.

22. jūlijs, plkst. 13:00

6. sērija
Lamija mudina Kenanu nenoliegt radniecību ar kaunā kritušo tēvu. Kenans neizrāda, ka saruna ar jauno meiteni viņu ietekmējusi, taču sarunā ar žurnālistiem paziņo, ka nedomā distancēties no pagātnes un ka ir sarakstījis jaunu skaņdarbu par godu nelaiķa tēvam. Nimeta rīko viesības, ko iztraucē pēkšņs šāviena troksnis.

23. jūlijs, plkst. 13:00

7. sērija
Džemilam ir iešauts plecā, un Saibs Pašā nesaudzīgi uzbrūk Leilai, vainodams viņu slepkavības mēģinājumā. Atklājas, ka Leilas nolūks bijis pavisam cits un ka viņa glabā vēl kādu noslēpumu. Dževats mudina Kenanu izturēties smalkjūtīgāk un nemodināt veltas cerības Lamijā, kura vairs nav nekāds bērns.

24. jūlijs, plkst. 13:00

8. sērija
Veisels aizbrauc uz Stambulu darīšanās, un Nimeta to izmanto, lai dotos pie Kenana. Tomēr Veisels atgriežas mājās agrāk, nekā plānots. Lamija dodas to pateikt Nimetai un ierauga, ka Nimeta un Kenans skūpstās. Leila Melekai izsaka nožēlu, ka ir precējusies ar Džemilu, nevis ar Kenanu. Meleka viņu mēģina mierināt.

25. jūlijs, plkst. 13:00

9. sērija
Leila vairs nespēj paciest mājās valdošo gaisotni un izlemj bēgt uz Stambulu. Apstākļu sagadīšanās rezultātā Kenans nakti pārlaiž laivā ar Lamiju. Džemils greizsirdībā nenovaldās, apsūdz Kenanu Leilas pavešanā, un Meleku, to izdzirdot, ķer sirdstrieka.